Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
OPTONICA-15816
Nový produkt
Tovar na objednávku - Dodacia doba 7 až 10 dní!
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED SMD reflektor 10W 900Lm Cold White IP65 OPTONICA Black
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 108 x 72 x 25 mm |
| Typ LED prvkov | SMD2835 |
| Vstupné napätie | AC 220/240V |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 900 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Studená biela 6000K |
| Váha | 230g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 20.000 hod. |
| Pracovná teplota | -20°/+40°C |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP65 |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 60W halogén reflektor |
| CRI index | 80Ra |
| Výrobca | OPTONICA LED |