Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
LEDVANCE-LF-10W-CW-ESSENTIAL
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED SMD reflektor 10W 900Lm Cold White LEDVANCE ESSENTIAL
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 98 (132) x 83 x 28mm |
| Typ LED prvkov | SMD LED |
| Vstupné napätie | AC 220/240V |
| Vyžarovací uhol | 100° |
| Svetelný tok | 900 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Studená biela 6500K |
| Váha | 255g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 25.000 hod. |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP65 |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 60W až 70W halogén reflektor |
| Výrobca | LEDVANCE |