Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
OPTONICA-5880
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED SMD reflektor 10W 850Lm Cold White OPTONICA 5880
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 131 x 95 x 22mm |
| Počet LED prvkov | 12xSMD LED |
| Typ LED prvkov | SMD2835 |
| Vstupné napätie | AC 220/240V, 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 150° |
| Svetelný tok | 850 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Studená biela 6000-6500K |
| Váha | 223g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 25.000 hod. |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP65 |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 60W halogén reflektor |
| CRI index | Ra80 |
| Výrobca | OPTONICA |