Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
VL5630-W060-12V-IP68-14mm
Nový produkt
Tovar na objednávku - Dodacia doba 20-25 dní
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS 60LED SMD5630 14W 1500Lm Cold White 12V IP68 (Silicon tube with glue)
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 5000x14x8mm |
| Počet LED prvkov | 60/m (300/5m) |
| Typ LED prvkov | SMD 5630 |
| Príkon | 14,4 Watt/meter |
| Vstupné napätie | 12V/DC |
| Vyžarovací uhol | 160° |
| Svetelný tok | 1500 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Studená biela 6500K |
| Váha | 445g cievka-5metrov |
| Priemerná životnosť v hodinách | 15.000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP68 |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Šírka LED pásu | 14mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 50mm |
| CRI index | Ra80 |