Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
VL5630-WW060-12V-IP20-10mm
Nový produkt
Tovar je skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS 60LED SMD5630 14W 1420Lm Warm White 12V 10mm
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Množstvo | Cena | Ušetríte |
|---|---|---|
| 50 | 4,95 EUR | Až do 12,50 EUR |
| Rozmery | 5000 x 10 x 2,5 mm |
| Počet LED prvkov | 60/m (300/5m) |
| Typ LED prvkov | SMD 5630 |
| Príkon | 14 Watt/meter |
| Vstupné napätie | 12V/DC |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 1420 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Teplá biela 3000K |
| Váha | 130g cievka-5metrov |
| Priemerná životnosť v hodinách | 35.000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP20 |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Šírka LED pásu | 10mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 50mm |
| CRI index | Ra80 |