Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS 60LED SMD5050 14,4W 260Lm Blue 12V IP65 (by drip gum) Very Lumen 10mm
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Počet LED prvkov | 60/meter |
| Typ LED prvkov | SMD5050 |
| Príkon | 14,4W/meter |
| Vstupné napätie | DC 12V |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 260 Lm |
| Teplota farby svetla | Modrá |
| Váha | 250g cievka |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP65 (jednostranne zaliate v silikone) |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |