Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
ecolight- EC79366
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS 60LED SMD5050 14,4W 800Lm Cold White 12V (IP63 by drip gum) 10mm ecolight
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 5000 x 10 x 3mm |
| Počet LED prvkov | 60/meter |
| Typ LED prvkov | SMD5050 |
| Príkon | 14,4W/meter |
| Vstupné napätie | DC 12V |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 800 Lm |
| Teplota farby svetla | Studená biela 6500K |
| Váha | 250g cievka |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP63 (jednostranne zaliaty v silikone) |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Šírka LED pásu | 10mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 50mm |
| CRI index | Ra80 |
| Výrobca | ecolight |