Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
VL5050-W072-12V-IP65-12mm
Nový produkt
Svetelný tok 1150 Lumen;
Uhol svetla 120°;
Farba svetla studená biela;
Spotreba elektrickej energie 15W/m;
72 LED/meter;
IP65 pás je zaliaty v silikóne;
Cena za bežný meter !
Tovar na objednávku - Dodacia doba 20 dní
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS 72LED SMD5050 15W 1150Lm Cold White 12V IP65 (by drip gum)
Svetelný tok 1150 Lumen;
Uhol svetla 120°;
Farba svetla studená biela;
Spotreba elektrickej energie 15W/m;
72 LED/meter;
IP65 pás je zaliaty v silikóne;
Cena za bežný meter !
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Počet LED prvkov | 72/meter |
| Typ LED prvkov | SMD5050 |
| Príkon | 15W/meter |
| Vstupné napätie | DC 12V |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 1150 Lm |
| Teplota farby svetla | Studená biela |
| Váha | 140g cievka-5metrov |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP65 (jednostranne zaliaty v silikone) |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |