Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS 60LED SMD5050 14,4W 320Lm GREEN 12V 10mm
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 5000 x 10 x 2,5mm |
| Počet LED prvkov | 60/meter |
| Typ LED prvkov | SMD5050 |
| Príkon | 14,4W/meter |
| Vstupné napätie | DC 12V |
| Svetelný tok | 320 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Zelená |
| Váha | 135g cievka-5metrov |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Šírka LED pásu | 10mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 50mm |