Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS 60LED SMD3528 4,8W 280Lm Natural White 12V EPISTAR 8mm
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 5000 x 8 x 3 mm |
| Počet LED prvkov | 60/meter |
| Typ LED prvkov | SMD3528 EPISTAR |
| Príkon | 4,8W/m |
| Vstupné napätie | DC 12V |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 280 Lm |
| Teplota farby svetla | Natural - denná biela 4000K-4300K |
| Váha | 100g cievka/5m |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Šírka LED pásu | 8mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 50mm |
| CRI index | Ra80 |