Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
Nový produkt
Svetelný tok 180 Lumenov
Uhol svetla 120°
Farba svetla studená biela 6500K
Spotreba elektrickej energie 4,8W/m
60 LED/meter
Cena za bežný meter !
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS 60LED SMD3528 4,8W 180Lm Cold White 12V Economic 8mm
Svetelný tok 180 Lumenov
Uhol svetla 120°
Farba svetla studená biela 6500K
Spotreba elektrickej energie 4,8W/m
60 LED/meter
Cena za bežný meter !
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 5000 x 8 x 3mm |
| Počet LED prvkov | 60/meter |
| Typ LED prvkov | SMD3528 |
| Príkon | 4,8W/m |
| Vstupné napätie | DC 12V |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 180 Lm |
| Teplota farby svetla | Studená biela |
| Váha | 100g cievka/5m |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |