Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS 120LED SMD3528 8W 260Lm GREEN 12V Very Lumen 8mm
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 5000 x 8 x 2,5mm |
| Počet LED prvkov | 120/meter (600/5metrov) |
| Typ LED prvkov | SMD3528 |
| Príkon | 8W/meter (40W kotúč - 5 metrov) |
| Vstupné napätie | DC 12V |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Teplota farby svetla | Zelená farba |
| Váha | 145g cievka/5m |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Šírka LED pásu | 8mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 25mm |
| Výrobca | Very Lumen |