Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
spectrumLED-WOJ14420
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS 60LED SMD3528 4,8W 360Lm Warm White 12V CRI90 spectrumLED 8mm
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 5000 x 8 x 2 mm |
| Počet LED prvkov | 60/meter |
| Typ LED prvkov | SMD3528 |
| Príkon | 4,8W/m |
| Elektrický prúd | 400mA/m |
| Vstupné napätie | DC 12V |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 360 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Teplá biela - Warm White (3000K) |
| Váha | 520g návin 30m |
| Priemerná životnosť v hodinách | 30.000 hod. |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Šírka LED pásu | 8mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 50mm |
| CRI index | Ra90 |