Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS Whitenergy 60LED SMD3528 4,8 130Lm Yellow 12V (IP 65 by drip gum) white PCB
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Počet LED prvkov | 60/meter (300/5metrov) |
| Typ LED prvkov | SMD3528 |
| Príkon | 4,8W/meter |
| Vstupné napätie | DC 12V |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 130 Lm |
| Teplota farby svetla | Žltá |
| Váha | 190g |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP65 |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |