Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
VL-120SMD3528-CW-IP20
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS 120LED SMD3528 9,6W 640Lm Cold White 12V
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | Dĺžka návinu 500cm |
| Počet LED prvkov | 120/meter |
| Typ LED prvkov | SMD3528 Epistar brand chips |
| Príkon | 9,6W/meter |
| Vstupné napätie | DC 12V |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 640 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Studená biela 6000K |
| Váha | 140g cievka |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Šírka LED pásu | 8mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 2,5cm |