Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS 60LED SMD3528 4,8W 120Lm RED 12V ECONOMIC 8mm
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 5000 x 8 x 2,5mm |
| Počet LED prvkov | 60/meter (300/5metrov) |
| Typ LED prvkov | SMD3528 |
| Príkon | 4,8W/meter |
| Vstupné napätie | DC 12V |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 120 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Červená |
| Váha | 90g cievka 5m |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Šírka LED pásu | 8mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 5cm |