Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
LS-120SMD335-NW-12V-IP20
Nový produkt
Tovar na objednávku - Dodacia doba 20-25 dní!
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS 120LED SMD335 9,6W 460Lm 12V Natural White (CUTT 2,5)
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Množstvo | Cena | Ušetríte |
|---|---|---|
| 5 | 5,85 EUR | Až do 0,25 EUR |
| 10 | 5,80 EUR | Až do 1,00 EUR |
| 15 | 5,75 EUR | Až do 2,25 EUR |
| 20 | 5,70 EUR | Až do 4,00 EUR |
| 30 | 5,60 EUR | Až do 9,00 EUR |
| 40 | 5,50 EUR | Až do 16,00 EUR |
| 50 | 5,40 EUR | Až do 25,00 EUR |
| Typ LED prvkov | SMD335 |
| Príkon | 9,6W/m |
| Vstupné napätie | DC 12V |
| Vyžarovací uhol | 90° |
| Svetelný tok | 460 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Natural White 4000-4500K |
| Váha | 95g cievka (5metrov) |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Šírka LED pásu | 8mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 25mm |