Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS 60LED SMD3014 3W 240Lm Cold White 12V PREMIUMLUX
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Množstvo | Cena | Ušetríte |
|---|---|---|
| 5 | 1,60 EUR | Až do 0,25 EUR |
| 10 | 1,55 EUR | Až do 1,00 EUR |
| 20 | 1,50 EUR | Až do 3,00 EUR |
| 50 | 1,45 EUR | Až do 10,00 EUR |
| Počet LED prvkov | 60/meter |
| Typ LED prvkov | SMD 3014 |
| Príkon | 3W/m |
| Vstupné napätie | DC 12V |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 240 Lm |
| Teplota farby svetla | Studená biela 6000-6500K |
| Váha | 100g cievka/5m |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Deliteľnosť LED pásu | 5cm |
| CRI index | 8mm |