Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
LS-204LED-SMD3014-NW-VTAC
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS 204LED SMD3014 18W 1700Lm Natural White 12V V-TAC
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 5000 x 10 x 1,2 mm |
| Počet LED prvkov | 204LED/m |
| Typ LED prvkov | SMD3014 |
| Príkon | 18W/m |
| Vstupné napätie | DC 12V |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 1700Lm/m |
| Teplota farby svetla | Naturálna biela 4000K |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Šírka LED pásu | 10mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 15mm |