Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
LS-60-SMD2835-6W-PURPLE
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS 60LED SMD2835 6W 120Lm PURPLE 12V LEDLUMEN 8mm
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Počet LED prvkov | 60/meter |
| Typ LED prvkov | SMD2835 |
| Príkon | 6W/meter |
| Vstupné napätie | DC 12V |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 120 Lm |
| Teplota farby svetla | Fialová |
| Váha | 105g cievka-5metrov |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |