Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
VL2835-CW120-12V-IP65-10mm
Nový produkt
Tovar je skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS 120LED SMD2835 14W 1400Lm Cold White 12V CRI80 IP65 10mm
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Počet LED prvkov | 120/m (600/5m) |
| Typ LED prvkov | SMD 2835 EPISTAR |
| Príkon | 14Watt/meter |
| Vstupné napätie | 12V/DC |
| Vyžarovací uhol | 180° |
| Svetelný tok | 1400 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Studená biela 6000K |
| Váha | 159g - 5 metrov (32g - 1 meter) |
| Priemerná životnosť v hodinách | 18 000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP65 - LED pás z vrchu zaliaty silikónom |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |