Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
LEDLabs-16-1175-01
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS 60LED SMD2835 4,8W 560Lm Cold White 12V LEDLabs 8mm - návin 50m
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 50.000mm x 8mm x 1,2mm |
| Počet LED prvkov | 60/meter |
| Typ LED prvkov | SMD2835 |
| Príkon | 4,8W/meter |
| Vstupné napätie | DC 12V |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 560 Lumenov / meter |
| Teplota farby svetla | Studená biela (6000K) |
| Váha | 585g/50m návin |
| Priemerná životnosť v hodinách | 30.000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Šírka LED pásu | 8mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 50mm |
| CRI index | Ra80 |
| Výrobca | LEDLabs |