Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
LUX02311
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS 60LED SMD2835 4,8W 180Lm GREEN 12V PremiumLUX 8mm
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 5000mm x 8mm x 1,2mm |
| Počet LED prvkov | 60/meter (300/5metrov) |
| Typ LED prvkov | SMD2835 |
| Príkon | 4,8W/meter |
| Vstupné napätie | DC 12V |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 180 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Green - Zelená |
| Váha | 70g cievka |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Šírka LED pásu | 8mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 5cm |
| CRI index | Ra80 |
| Výrobca | PremiumLUX |