Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
HURTLED-S-SHAPE-VIOLET
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS 120LED SMD2835 S-Shape 7,2W PURPLE 12V CRI80 HURTLED 6mm
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Množstvo | Cena | Ušetríte |
|---|---|---|
| 10 | 2,85 EUR | Až do 0,50 EUR |
| 20 | 2,80 EUR | Až do 2,00 EUR |
| 30 | 2,75 EUR | Až do 4,50 EUR |
| 50 | 2,70 EUR | Až do 10,00 EUR |
| Rozmery | 5000mm x 6mm x 1,2mm |
| Počet LED prvkov | 120/meter |
| Typ LED prvkov | SMD2835 EPISTAR |
| Príkon | 7,2W/meter |
| Vstupné napätie | DC 12V |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 80 Lm |
| Teplota farby svetla | PURPLE 415-420nm |
| Priemerná životnosť v hodinách | 35.000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Šírka LED pásu | 6mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 25mm |
| CRI index | Ra80 |