Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS 60LED SMD2835 4,8W 250Lm Warm White 12V BERGE-50m
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 50000 x 8x 1,2mm |
| Počet LED prvkov | 60/meter (3000/50metrov) |
| Typ LED prvkov | SMD2835 EPISTAR |
| Príkon | 4,8W/meter |
| Vstupné napätie | DC 12V |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 300 Lm |
| Teplota farby svetla | Teplá biela 3000K |
| Váha | 510g cievka (50m) |
| Priemerná životnosť v hodinách | 30.000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Šírka LED pásu | 8mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 5cm |
| CRI index | Ra75 |