Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS 60LED SMD2835 4,8W 400Lm Warm White 12V CRI90 EPISTAR 8mm
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Množstvo | Cena | Ušetríte |
|---|---|---|
| 10 | 1,75 EUR | Až do 0,50 EUR |
| 20 | 1,70 EUR | Až do 2,00 EUR |
| 50 | 1,65 EUR | Až do 7,50 EUR |
| 100 | 1,60 EUR | Až do 20,00 EUR |
| Rozmery | 5000 x 8 x 1,5mm |
| Počet LED prvkov | 60/meter (300/5metrov) |
| Typ LED prvkov | SMD2835 EPISTAR |
| Príkon | 4,8W/meter |
| Vstupné napätie | DC 12V |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 400 Lumenov/m |
| Teplota farby svetla | Teplá biela 3000K |
| Váha | 38g cievka (5m návin) |
| Priemerná životnosť v hodinách | 40.000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Šírka LED pásu | 8mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 5cm |
| CRI index | Ra90 |
| Výrobca | Led4chip lighting |