Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
VL2835-NW060-12V-IP20-10mm
Nový produkt
Tovar je skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS 60LED SMD2835 12W 1160Lm Natural White 12V 10mm VL
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 5000 x 10 x 1,2mm |
| Počet LED prvkov | 60/m (300/5m) |
| Typ LED prvkov | SMD 2835 EPISTAR |
| Príkon | 12 Watt/meter |
| Vstupné napätie | 12V/DC |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 1160 Lumenov (20 až 22Lumen/1 LED čip) |
| Teplota farby svetla | Naturálna biela 4000-4500K |
| Váha | 100g cievka-5metrov |
| Priemerná životnosť v hodinách | 45.000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP20 |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Šírka LED pásu | 10mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 5cm |
| CRI index | Ra80 |
| Výrobca | Very Lumen |