Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
L4chip-2835-NW120-12V-CRI90-10mm
Nový produkt
Tovar je skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS 120LED SMD2835 15W 1520Lm Natural White 12V CRI90 10mm L4chip
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Množstvo | Cena | Ušetríte |
|---|---|---|
| 5 | 2,85 EUR | Až do 0,25 EUR |
| 10 | 2,80 EUR | Až do 1,00 EUR |
| 20 | 2,75 EUR | Až do 3,00 EUR |
| 30 | 2,70 EUR | Až do 6,00 EUR |
| 40 | 2,65 EUR | Až do 10,00 EUR |
| 50 | 2,60 EUR | Až do 15,00 EUR |
| Rozmery | 5000mm x 10mm x 2mm |
| Počet LED prvkov | 120/m (600/5m) |
| Typ LED prvkov | SMD 2835 EPISTAR |
| Príkon | 15,4 Watt/meter |
| Vstupné napätie | 12V/DC |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 1520 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Denná-naturálna biela 4000K |
| Váha | 80g cievka-5metrov |
| Priemerná životnosť v hodinách | 45.000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP20 |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Šírka LED pásu | 10mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 25mm |
| CRI index | Ra80 |
| Výrobca | Led 4chip lighting |