Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
VL2835-NW168-24V-IP20-10mm-CRI95
Nový produkt
Tovar je skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS 168LED SMD2835 21W 2080Lm Natural White CRI95 24V 10mm L4chip
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Množstvo | Cena | Ušetríte |
|---|---|---|
| 5 | 4,55 EUR | Až do 0,25 EUR |
| 10 | 4,50 EUR | Až do 1,00 EUR |
| 20 | 4,45 EUR | Až do 3,00 EUR |
| 30 | 4,40 EUR | Až do 6,00 EUR |
| 40 | 4,35 EUR | Až do 10,00 EUR |
| 50 | 4,30 EUR | Až do 15,00 EUR |
| Rozmery | 5000 x 10 x 1,5mm |
| Počet LED prvkov | 168/m (840/5m) |
| Typ LED prvkov | SMD 2835 Brand chips Epistar |
| Príkon | 21 Watt/meter |
| Vstupné napätie | 24V/DC |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 2080 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Naturálna biela 4000K, CRI95 |
| Váha | 120g cievka-5metrov |
| Priemerná životnosť v hodinách | 35.000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP20 |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Šírka LED pásu | 10mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 4,15cm |
| CRI index | Ra95 |
| Výrobca | Led 4chip lighting |