Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
LS-160°-48D2835-18W-NW-12mm
Nový produkt
Tovar je skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS LENS-160° 48LED SMD2835 18W Natural White 1800Lm DC24V 12mm
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | D: 10000 x Š: 12 x V: 6 mm |
| Počet LED prvkov | 48LED/m |
| Typ LED prvkov | SMD 2835 |
| Príkon | 18W/m |
| Vstupné napätie | DC 24V |
| Vyžarovací uhol | 160° |
| Svetelný tok | 1800Lm/m |
| Teplota farby svetla | Denná biela 4000K |
| Váha | 400g (10m návin) |
| Priemerná životnosť v hodinách | 40.000 hodín |
| Krytie | IP20 |
| Šírka LED pásu | 12mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 21mm |
| CRI index | Ra80 |
| Výrobca | Led4chip lighting |