Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
VL2835-UV240-24V-IP20-10mm
Nový produkt
Tovar je skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS 240LED SMD2835 15W UV-A 390nm 24V EPISTAR 10mm
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Množstvo | Cena | Ušetríte |
|---|---|---|
| 5 | 7,15 EUR | Až do 0,25 EUR |
| 10 | 7,10 EUR | Až do 1,00 EUR |
| 20 | 7,05 EUR | Až do 3,00 EUR |
| 30 | 7,00 EUR | Až do 6,00 EUR |
| 40 | 6,95 EUR | Až do 10,00 EUR |
| 50 | 6,90 EUR | Až do 15,00 EUR |
| Rozmery | 10mm x 1.5mm x 5000mm |
| Počet LED prvkov | 240/m (1200/5m) |
| Typ LED prvkov | SMD 2835 Brand chips Epistar |
| Príkon | 15 Watt/meter |
| Vstupné napätie | 24V/DC |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 40 Lumenov |
| Teplota farby svetla | UV-A 390nm |
| Váha | 80g cievka-5metrov |
| Priemerná životnosť v hodinách | 40.000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP20 |
| Šírka LED pásu | 10mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 25mm |