Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
LUX-2835-CW72-24V-7,5W-IP20-8mm
Nový produkt
Tovar je skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS 72LED SMD2835 7,5W 780Lm Cold White CRI90 24V 8mm LUX
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Množstvo | Cena | Ušetríte |
|---|---|---|
| 5 | 4,55 EUR | Až do 0,25 EUR |
| 10 | 4,50 EUR | Až do 1,00 EUR |
| 20 | 4,45 EUR | Až do 3,00 EUR |
| 30 | 4,40 EUR | Až do 6,00 EUR |
| 40 | 4,35 EUR | Až do 10,00 EUR |
| 50 | 4,30 EUR | Až do 15,00 EUR |
| Rozmery | 8mm x 1.2mm x 5000mm |
| Počet LED prvkov | 72/m (360/5m) |
| Typ LED prvkov | SMD 2835 EPISTAR |
| Príkon | 7,5W/m |
| Vstupné napätie | 24V/DC |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 780 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Studená biela 6500K |
| Váha | 40g cievka-5metrov |
| Priemerná životnosť v hodinách | 35.000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP20 |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Šírka LED pásu | 8mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 5cm |
| CRI index | Ra90 |