Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
LUX-2835-CW144-24V-15W-IP20-8mm
Nový produkt
Tovar je skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS 144LED SMD2835 15W 1560Lm Cold White CRI90 24V 8mm LUX
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Množstvo | Cena | Ušetríte |
|---|---|---|
| 5 | 6,75 EUR | Až do 0,25 EUR |
| 10 | 6,70 EUR | Až do 1,00 EUR |
| 20 | 6,65 EUR | Až do 3,00 EUR |
| 30 | 6,60 EUR | Až do 6,00 EUR |
| 40 | 6,55 EUR | Až do 10,00 EUR |
| 50 | 6,50 EUR | Až do 15,00 EUR |
| Rozmery | 8mm x 1.2mm x 5000mm |
| Počet LED prvkov | 144/m (720/5m) |
| Typ LED prvkov | SMD 2835 Samsung |
| Príkon | 15W/m |
| Vstupné napätie | 24V/DC |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 1560 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Studená biela 6500K |
| Váha | 50g cievka-5metrov |
| Priemerná životnosť v hodinách | 35.000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP20 |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Šírka LED pásu | 8mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 5cm |
| CRI index | Ra90 |
| Výrobca | PremiumLUX |