Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
LS-SMD2835-4,8W-CW-24V-CRI90
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS 60LED SMD2835 4,8W 480Lm Cold White 24V CRI90 EPISTAR
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Množstvo | Cena | Ušetríte |
|---|---|---|
| 5 | 2,15 EUR | Až do 0,25 EUR |
| 10 | 2,10 EUR | Až do 1,00 EUR |
| 20 | 2,05 EUR | Až do 3,00 EUR |
| 30 | 2,00 EUR | Až do 6,00 EUR |
| 40 | 1,95 EUR | Až do 10,00 EUR |
| 50 | 1,90 EUR | Až do 15,00 EUR |
| Rozmery | 8mm x 1.2mm x 5000mm |
| Počet LED prvkov | 60/meter |
| Typ LED prvkov | SMD2835 EPISTAR |
| Príkon | 4,8W/meter |
| Vstupné napätie | DC 24V |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 480 Lm |
| Teplota farby svetla | Studená biela (6000K) |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Šírka LED pásu | 8mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 100mm |
| CRI index | Ra90 |