Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
LS-SMD2835-4,8W-WW-CC-24V-IP20
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS 60LED SMD2835 4,8W 400Lm Warm White CC/CV Driver 24V EPISTAR 10mm
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Množstvo | Cena | Ušetríte |
|---|---|---|
| 30 | 2,70 EUR | Až do 3,00 EUR |
| 60 | 2,60 EUR | Až do 12,00 EUR |
| Rozmery | 8mm x 1.2mm x 30000mm |
| Počet LED prvkov | 60/meter |
| Typ LED prvkov | SMD2835 EPISTAR |
| Príkon | 4,8W/meter |
| Vstupné napätie | DC 24V |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 400 Lm |
| Teplota farby svetla | Teplá biela 3000K |
| Priemerná životnosť v hodinách | 45.000 hodín |
| Poznámka | CC/CV - prúdové drivery |
| Šírka LED pásu | 8mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 82,5mm |
| CRI index | Ra80 |