Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
LS-SMD2835-4,8W-NW-CC-24V-IP64
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS 60LED SMD2835 4,8W 420Lm Natural White CC/CV Driver 24V EPISTAR IP64
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 10mm x 3,5mm x 30000mm |
| Počet LED prvkov | 60/meter |
| Typ LED prvkov | SMD2835 EPISTAR |
| Príkon | 4,8W/meter |
| Vstupné napätie | DC 24V |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 420 Lm |
| Teplota farby svetla | Denná biela (4300K) |
| Priemerná životnosť v hodinách | 25.000 hodín |
| Krytie | IP64 - z vrchnej strany zaliaty silikónom |
| Poznámka | CC/CV - prúdové drivery |
| Šírka LED pásu | 10mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 82,5mm |
| CRI index | Ra80 |