Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
VL2835-CW240-24V-24W-16mm
Nový produkt
Tovar je skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS 240LED SMD2835 2-Line 24W 2420Lm Cold White 24V EPISTAR
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 16mm x 1.5mm x 5000mm |
| Počet LED prvkov | 240/m (1200/5m) |
| Typ LED prvkov | SMD 2835 Brand chips Epistar |
| Príkon | 24 Watt/meter |
| Vstupné napätie | 24V/DC |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 2420 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Studená biela 6000K |
| Váha | 100g cievka-5metrov |
| Priemerná životnosť v hodinách | 35.000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP20 |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Šírka LED pásu | 16mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 25mm |
| CRI index | Ra80 |
| Výrobca | Led4chip lighting |