Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
VL2835-PINK120-24V-IP20-10mm
Nový produkt
Tovar je skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS 120LED SMD2835 15W 660Lm PINK 24V 10mm
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Počet LED prvkov | 120/m (600/5m) |
| Typ LED prvkov | SMD 2835 Brand chips Epistar |
| Príkon | 15 Watt/meter |
| Vstupné napätie | 24V/DC |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 480 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Ružová (PINK) |
| Váha | 120g cievka-5metrov |
| Priemerná životnosť v hodinách | 30 000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP20 |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |