Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
VL2835-NW120-24V-Ra95-150Lm/W
Nový produkt
Tovar je skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS 120LED SMD2835 150Lm/W 10W 1460Lm Natural White 24V CRI95 10mm
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Množstvo | Cena | Ušetríte |
|---|---|---|
| 5 | 4,35 EUR | Až do 0,25 EUR |
| 10 | 4,30 EUR | Až do 1,00 EUR |
| 20 | 4,25 EUR | Až do 3,00 EUR |
| 30 | 4,20 EUR | Až do 6,00 EUR |
| 40 | 4,15 EUR | Až do 10,00 EUR |
| 50 | 4,10 EUR | Až do 15,00 EUR |
| Rozmery | 5000 x 10 x 1,2mm |
| Počet LED prvkov | 120/m (600/5m) |
| Typ LED prvkov | SMD 2835 EPISTAR |
| Príkon | 10,3 Watt/meter |
| Vstupné napätie | 24V/DC |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 1460 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Denná biela - Natural White 4000K |
| Váha | 100g cievka-5metrov |
| Priemerná životnosť v hodinách | 50.000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP20 |
| Šírka LED pásu | 10mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 5cm |
| CRI index | Ra95 |