Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
VL2835-WW120-24V-IP65-10mm
Nový produkt
Tovar je skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS 120LED SMD2835 15W 1460Lm Warm White 24V IP65 10mm
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Množstvo | Cena | Ušetríte |
|---|---|---|
| 5 | 5,10 EUR | Až do 0,50 EUR |
| 10 | 5,05 EUR | Až do 1,50 EUR |
| 20 | 5,00 EUR | Až do 4,00 EUR |
| 25 | 4,95 EUR | Až do 6,25 EUR |
| 30 | 4,90 EUR | Až do 9,00 EUR |
| 40 | 4,85 EUR | Až do 14,00 EUR |
| 50 | 4,80 EUR | Až do 20,00 EUR |
| Rozmery | 5000 x 10 x 3 mm |
| Počet LED prvkov | 120/m (600/5m) |
| Typ LED prvkov | SMD 2835 Epistar brand chips |
| Príkon | 15 Watt/meter |
| Elektrický prúd | 25mA/1 LED čip |
| Vstupné napätie | 24V/DC |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 1460 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Teplá biela 3500K |
| Váha | 120g cievka-5metrov |
| Priemerná životnosť v hodinách | 25.000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP65 |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Šírka LED pásu | 10mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 50mm |
| CRI index | Ra80 |