Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
VL2835-CW120-24V-IP68
Nový produkt
Tovar je skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS 120LED SMD2835 15W 1540Lm Cold White 24V IP68 (glue filled silicon tube)
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Množstvo | Cena | Ušetríte |
|---|---|---|
| 5 | 5,40 EUR | Až do 1,00 EUR |
| 10 | 5,30 EUR | Až do 3,00 EUR |
| 20 | 5,20 EUR | Až do 8,00 EUR |
| 50 | 5,10 EUR | Až do 25,00 EUR |
| Rozmery | 5000 x 12 x 4 mm |
| Počet LED prvkov | 120/m (600/5m) |
| Typ LED prvkov | SMD 2835 EPISTAR |
| Príkon | 15 Watt/meter |
| Elektrický prúd | 25mA/1 LED čip |
| Vstupné napätie | 24V/DC |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 1540 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Studená biela 6000-6500K |
| Váha | 325g cievka-5metrov |
| Priemerná životnosť v hodinách | 25.000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP68-vodeodolný |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Šírka LED pásu | 12mm s tubou |
| Deliteľnosť LED pásu | 50mm |
| CRI index | Ra80 |
| Výrobca | Led4chip lighting |