Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
VL2216-CW300-24V-IP20-10mm
Nový produkt
Tovar je skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS 300LED SMD2216 24W 1940Lm Cold White 24V CRI90 EPISTAR 10mm
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Množstvo | Cena | Ušetríte |
|---|---|---|
| 5 | 6,35 EUR | Až do 0,25 EUR |
| 10 | 6,30 EUR | Až do 1,00 EUR |
| 20 | 6,25 EUR | Až do 3,00 EUR |
| 30 | 6,20 EUR | Až do 6,00 EUR |
| 40 | 6,15 EUR | Až do 10,00 EUR |
| 50 | 6,10 EUR | Až do 15,00 EUR |
| Rozmery | 10mm x 1.2mm x 5000mm |
| Počet LED prvkov | 300/m (1500/5m) |
| Typ LED prvkov | SMD 2216 Brand chips Epistar |
| Príkon | 24 Watt/meter |
| Vstupné napätie | 24V/DC |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 1940 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Cold White 6000K |
| Váha | 80g cievka-5metrov |
| Priemerná životnosť v hodinách | 35.000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP20 |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Šírka LED pásu | 10mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 20mm |
| CRI index | Ra90 |