Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
VL2216-WW300-24V-IP20-10mm
Nový produkt
Tovar je skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS 300LED SMD2216 24W 1660Lm Warm White 24V CRI90 EPISTAR 10mm
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 10mm x 1.2mm x 5000mm |
| Počet LED prvkov | 300/m (1500/5m) |
| Typ LED prvkov | SMD 2216 Brand chips Epistar |
| Príkon | 24 Watt/meter |
| Vstupné napätie | 24V/DC |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 1660 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Teplá biela 2700K |
| Váha | 80g cievka-5metrov |
| Priemerná životnosť v hodinách | 35.000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP20 |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Šírka LED pásu | 10mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 20mm |
| CRI index | Ra90 |