Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
L4chip-LS-RGB-60LEDSMD5050
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS RGB 60LED SMD5050 14,4W 24V Led4chip 10mm
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Množstvo | Cena | Ušetríte |
|---|---|---|
| 5 | 2,95 EUR | Až do 0,25 EUR |
| 10 | 2,90 EUR | Až do 1,00 EUR |
| 20 | 2,85 EUR | Až do 3,00 EUR |
| 30 | 2,80 EUR | Až do 6,00 EUR |
| 40 | 2,75 EUR | Až do 10,00 EUR |
| 50 | 2,70 EUR | Až do 15,00 EUR |
| Rozmery | 5000 x 10 x 2,3mm |
| Počet LED prvkov | 60/m (300/5m) |
| Typ LED prvkov | SMD5050 EPISTAR Brand chips |
| Príkon | 14,4W/m |
| Vstupné napätie | DC 24V |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Teplota farby svetla | RGB |
| Váha | 135g cievka-5metrov |
| Priemerná životnosť v hodinách | 45.000 hod. |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Šírka LED pásu | 10mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 10cm |
| CRI index | Ra80 |
| Výrobca | Led4chip lighting |