Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
LS-RGB-60LEDSMD5050-EPISTAR-50m
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS RGB 60LED SMD5050 14,4W 24V white PCB 10mm EPISTAR - 50m návin
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 50.000 x 10 x 2,5 mm |
| Počet LED prvkov | 60LED/m (3000LED/50m) |
| Typ LED prvkov | SMD5050 EPISTAR Brand chips |
| Príkon | 14,4W/m |
| Vstupné napätie | DC 24V |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Teplota farby svetla | RGB |
| Váha | 1000g návin - 50metrov |
| Priemerná životnosť v hodinách | 45.000 hod. |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Šírka LED pásu | 10mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 10cm |
| CRI index | Ra80 |