Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
VL-5050-RGBWW-060-IP20-10mm
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS RGBWW (4 chips in 1) 60LED SMD5050 16W 24V IP20 10mm
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Množstvo | Cena | Ušetríte |
|---|---|---|
| 5 | 4,10 EUR | Až do 0,50 EUR |
| 10 | 4,05 EUR | Až do 1,50 EUR |
| 15 | 4,00 EUR | Až do 3,00 EUR |
| 20 | 3,95 EUR | Až do 5,00 EUR |
| 30 | 3,90 EUR | Až do 9,00 EUR |
| 40 | 3,80 EUR | Až do 16,00 EUR |
| 50 | 3,70 EUR | Až do 25,00 EUR |
| Rozmery | 5000 x 10 x 1,3mm |
| Počet LED prvkov | 60/m (300/5m) |
| Typ LED prvkov | SMD5050 - 4in1 |
| Príkon | 16W/m |
| Vstupné napätie | DC 24V |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Teplota farby svetla | RGBWW (WW 3000K) |
| Váha | 125g/cievka (kotúč) |
| Šírka LED pásu | 10mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 100mm |
| CRI index | Ra80 |