Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
LS-30CW+30RGB+30WW-12W-5V-10mm
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS 90LED WW+RGB+CW (30LED WW+30LED RGB+30LED CW) 12W 5V Cutt-33mm 10mm
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Množstvo | Cena | Ušetríte |
|---|---|---|
| 5 | 3,85 EUR | Až do 0,25 EUR |
| 10 | 3,80 EUR | Až do 1,00 EUR |
| 20 | 3,75 EUR | Až do 3,00 EUR |
| 30 | 3,70 EUR | Až do 6,00 EUR |
| 40 | 3,65 EUR | Až do 10,00 EUR |
| 50 | 3,60 EUR | Až do 15,00 EUR |
| Rozmery | 5000mm x 10mm x 2,5mm |
| Počet LED prvkov | 90/meter (450/5metrov) |
| Typ LED prvkov | SMD2835 WW+CW, SMD5050 RGB |
| Príkon | 12W/meter |
| Vstupné napätie | DC 5V |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Teplota farby svetla | RGB+CCT |
| Váha | 90g cievka-5metrov |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Poznámka | LED čip EPISTAR |
| Šírka LED pásu | 10mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 33mm |
| CRI index | Ra80 |
| Výrobca | Led4chip lighting |