Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
LED line-5060-RGB-NW-12V-IP20
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS RGBNW (4 chips in 1) 60LED SMD5050 19,2W 12V IP20 12mm LEDline
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 5000 x 12 x 2,5mm |
| Počet LED prvkov | 60LED/m |
| Typ LED prvkov | SMD5050 (4in1) |
| Príkon | 19,2W/m max. |
| Vstupné napätie | DC 12V |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 400Lm max. |
| Teplota farby svetla | RGB+4000K |
| Váha | 141g/5m návin |
| Priemerná životnosť v hodinách | 35.000 hod. |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Šírka LED pásu | 12mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 50mm |
| CRI index | Ra80 |
| Výrobca | LEDLIne |