Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
VL5050-RGB072-12V-IP20
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS RGB 72LED SMD5050 17W 12V white PCB 12mm
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Počet LED prvkov | 72/m (360/5m) |
| Typ LED prvkov | SMD5050 |
| Príkon | 17W/m |
| Vstupné napätie | DC 12V |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Teplota farby svetla | RGB |
| Váha | 135g cievka-5metrov |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Šírka LED pásu | 12mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 42mm |