Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
masterLED-1408
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS RGB+NW 60LED SMD5050 14,4W 12V masterLED 10mm
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 5000 x 10 x 2mm |
| Počet LED prvkov | 60/meter (300/5metrov) |
| Typ LED prvkov | SMD5050 |
| Príkon | 14,4W/meter (pri rozsvietení všetkých LED čipov na plný jas) |
| Vstupné napätie | DC 12V |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Teplota farby svetla | RGB+NW 4500K |
| Váha | 90g cievka-5metrov |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Šírka LED pásu | 10mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 10cm |
| Výrobca | masterLED |